Gdzie na urlop w październiku?

Gdzie na urlop w październiku? Gdzie na urlop w październiku?

Październik to miesiąc, który pod względem chłodnych dni mocno daje się we znaki. Planowanie wakacje w tym czasie, zwłaszcza w Polsce wymaga wiele szczęścia. Uporczywy deszcz z pewnością częściej będzie dawał się we znaki, niż podczas miesięcy letnich. Gdzie wybrać się na urlop w październiku? Oto kilka miejsc na świecie gdzie w październiku poczujesz się jak w raju, a pogoda będzie Cię rozpieszczać.  Gdzie na urlop w październiku?

Grecja – wyspy - Grecja w październiku to rozwiązanie idealne. Wybór wysp na których można przyjemnie spędzić czas z najbliższymi jest olbrzymi. Do najpopularniejszych wysp należy Kreta, Rodos, a także Cyklady. Świetne warunki pogodowe, 26 stopni Celsjusza, a także ciepła woda sprawią, że urlop zaliczysz do naprawdę udanych. Dodatkowym plusem wyjazdu do Grecji w październiku będzie cena, która w tym okresie jest dużo bardziej atrakcyjna, niż w środku sezonu.

Gdzie na urlop w październiku? - fot. freepik.com

 

Cypr  - Temperatura na Cyprze w październiku osiąga czasami nawet 27 stopni Celsjusza, woda jest odrobinę chłodniejsza, ponieważ zazwyczaj ma tylko 19 stopni. Jeżeli zawsze z rodziną marzyliście o tym, aby zwiedzić Cypr to koniecznie wybierz się tam właśnie w październiku.

Mauritius - Miłośnikom egzotyki polecamy wypad na Mauritius. Późny urlop w tym miejscu zupełnie nie ma znaczenia, ponieważ temperatura w dalszym ciągu jest wysoka. Zazwyczaj osiąg ona około 30 stopni Celsjusza.

Gdzie na urlop w październiku? - fot. freepik.com

 

Zanzibar - Przepiękne turkusowe wody, cudowna plaża, a także czyste, bezchmurne niebo to Zanzibar w pełnej okazałości. Jeżeli marzysz o tym, żeby odpocząć w warunkach, których na codzień z pewnością nie doświadczysz to koniecznie zdecyduj się na wakacje w Zanzibarze. Temperatura 31 stopni Celsjusza z pewnością przekona Cię do tego, że urlop w tym miejscu okazał się świetną decyzją.

Gdzie na urlop w październiku? - fot. freepik.com

Komentarze