Czego mężczyźni nie lubią w kobietach?

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Czego mężczyźni nie lubią w kobietach?

Kobiety, mimo iż dla wielu stanowią naprawdę piękną i atrakcyjną płeć potrafią czasami dawać się mocno we znaki. Czasami z czarującej i uroczej księżniczki wychodzi druga nieco wredniejsza twarz. Czy zastanawialiście się, czego tak naprawdę mężczyźnie nie lubią w kobietach? Co ich drażni, co im przeszkadza? Odpowiedz na te nurtujące pytania znajdziecie poniżej!

Zarozumiałości

Niestety, kobiety bywają czasami bardzo zarozumiałe. Ich ważniactwo, zadufanie czy też próżność potrafi wyprowadzić z równowagi każdego faceta. Dla mężczyzny nie ma znaczenia fakt, ile kosztowała Twoja nowa sukienka tylko to, jak oszałamiająco w niej wyglądasz, jednak ten olśniewający wygląd wcale nie jest zasługą jej kosmicznej ceny, wynika on tylko i wyłącznie z Twojej atrakcyjności.

Wszechwiedzącej natury

Kobiety bywają wszechwiedzące. Wiedzą wszystko najlepiej, chcą narzucać swoje zdanie mężczyźnie oraz nie dopuszczają nikogo innego do głosu w ważnych dla nich kwestiach. Niestety, nikt nie jest nieomylny, dlatego warto dać czasem szansę na wykazanie się komuś innemu. Należy pamiętać, że perfekcjonizm jest czymś zupełnie innym, polega on raczej na właściwym i rzetelnym wykonywaniu różnych czynności a nie narzucaniu swojego zdania wszystkim dookoła i wydawaniu poleceń.

Czego facet nie lubi w kobiecie - fot. freepik.com

 

Matczynych pobudek!

Nic tak nie denerwuje faceta jak kobieta, która mu matkuje. Drogie Panie nie ma chyba nic gorszego od matkowania swojemu partnerowi. Pamiętaj, to nie Twoją rolą jest go wychować, to co miało mu zostać wpojone już mu wpojono, nie możesz wychowywać dorosłego człowieka. Dbaj o niego, służ radą i pomocą, ale nie wyręczaj go w codziennych obowiązkach, nie ucz jak się prawidłowo składa bieliznę i nie próbuj w żaden sposób zastępować mu matki, mężczyźni tego naprawdę szczerze nienawidzą!

Awanturowania się o nic

Kolejną rzeczą, której mężczyźni nie lubią w kobietach jest tzw. awanturowanie się o nic. Gdyby jeszcze ta wspomniana awantura zakończyła się na etapie wykrzyczenia skarg i zażaleń z konkretnego zdarzenia to może nie było by w tym nic złego, jednak po tym jak zostaną wytknięte obecne uwagi zaczyna się prawdziwy koncert skarg i zażaleń sprzed lat. Dlatego właśnie mężczyźni nie lubią jak się awanturujemy i wywlekamy konflikty nawet sprzed kilku dobrych lat wstecz.  

Komentarze