Co zrobić, aby facet był zazdrosny?

Co zrobić, aby facet był zazdrosny? Co zrobić, aby facet był zazdrosny?

Czy stwierdzenie nie mam miłości bez zazdrości jest poprawne? Okazuje się, że coś w tym jest i naprawdę bez odrobiny zazdrości w związku nie ma on prawa bytu. Co zrobić, aby nasz facet był chociaż odrobinę zazdrosny? Oto 4 triki, które sprawią, że Twój facet będzie zazdrosny o Ciebie jak nigdy dotąd.

1. Kontakt z jego znajomym 

Dobrym pomysłem jest tutaj kontakt z kolegą o którego twój mężczyzna zawsze był zazdrosny. Staraj się często wspominać o nim to z pewnością zainteresuje twojego faceta. Nie koniecznie sugeruj mu, że coś was łączy, wręcz przeciwnie. Małe gesty i słowa związane z nim już dadzą mu dużo do myślenia.

2. Wiadomość SMS - trzymanie go w tajemniczości

Gdy dostaniesz wiadomość SMS bądź gdy będziesz miała nieodebrane połączenie nie pokazuj mu od kogo. Jego ciekawość sprawi, ze zacznie się zastanawiać czy przypadkiem nie rozmawiasz z innym mężczyzną. Dzięki temu posunięciu sprawisz, że jego zazdrość z dnia na dzień będzie większa, a Ty poczujesz się dużo bardziej wartościowo w waszym związku.

3. Ignoruj  go - spraw, aby czuł się  olewany

Postaraj się nie być na każde jego skinięcie palcem, wręcz przeciwnie. Od czasu do czasu zignoruj go i nie biegnij na paluszkach gdy Cię zawoła. Żaden mężczyzna nie może czuć się w związku, aż tak pewnie. Fakt, że go kochasz nie może się przełożyć na bycie jego służącą.

4. Miej swoje zainteresowana

Twoje hobby z pewnością pokaże mu jak bardzo jesteś wartościowa. Spory brak czasu sprawi, ze zacznie być o Ciebie zazdrosny. Postaraj się nie rezygnować z marzeń i nadal realizuj je tak jak dotychczas.

 

Komentarze