Co robić, gdy facet udaje obojętnego?

Co robić, gdy facet udaje obojętnego? Co robić, gdy facet udaje obojętnego?

Obojętność mężczyzny jest czymś najbardziej bolesnym dla kobiety zwłaszcza jeśli przez czas znajomości zdążyła się już zakochać. Kiedy facet udaje, że mu nie zależy to od razu staje się z reguły dużo bardziej atrakcyjny. Jak wiadomo kobiety nie lubią dostawać, a wolą zdobywać. Dlatego też w momencie gdy facet udaje obojętnego względem jej uczuć staje się dla niej jeszcze bardziej pociągający. Co robić gdy facet udaje obojętnego? Oto kilka prostych trików dzięki którym z pewnością Twój facet z pewnością zwróci na Ciebie uwagę. 

Zmień ubiór

Ubierz sie inaczej, niż codziennie. Porzuć stare, wytarte dresy i załóż coś bardziej dziewczęcego i z pewnością podobającego się Twojemu mężczyźnie. Krótka sukienka, która uwydatni Twoje atuty jest strzałem w dziesiątkę. Ty sama w nowej odsłonie poczujesz się lepiej, kobieco i dziewczęco, a Twój mężczyzna przestanie traktować Cię obojętnie.

Co robić, gdy facet udaje obojętnego?  - fot. freepik.com


Zignoruj obojętność

Facet najbardziej nie lubi gdy jest ignorowany przez kobietę. Jeżeli zaczniesz ignorować jego obojętność wobec Ciebie to z pewnością zacznie go to zastanawiać. Kilka cichych dni dobrze zrobi waszej relacji. Pamiętaj jednak, aby zachować umiar, ponieważ w pewnym momencie może przerodzić się to w coś zupełnie innego. Wszelkiego rodzaju zaniedbanie i zniechęcenie do relacji jest efektem zbyt dużej obojętności partnerów względem siebie.

Zachowaj spokój i cierpliwość

Zachowanie spokoju i cierpliwości w relacji w momencie, gdy nie do końca wam się układa jest najlepszym rozwiązaniem. Chwila ciszy z pewnością dobrze zrobić waszemu związkowi. Czasami trzeba od siebie odpocząć, aby potem znów czuć się dobrze i wyjątkowo przy boku ukochanej osoby.

Komentarze