Co robić, gdy facet ignoruje kobietę?

Co robić, gdy facet ignoruje kobietę? Co robić, gdy facet ignoruje kobietę?

Związek z biegiem czasu staje się dużo bardziej monotonny, niż mogłoby się to wydawać na początku. Mężczyzna zaczyna ignorować swoją kobietę, a dotychczasowe wspólne spędzanie czasu bardziej męczy Was, niż cieszy. Zastanawiałaś się kiedykolwiek jak pozbyć się męskiej ignorancji z waszej relacji? Sposobów jest kilka, nie są one łatwe zwłaszcza jeśli nie masz jeszcze w tej kwestii zbyt dużego doświadczenia. Co robić, gdy facet ignoruje kobietę? 

Pokazanie dawnej siebie  

Jak wiadomo bycie w długim związku sprawia, że z czasem zapominamy o sobie i odrobinę się zaniedbujemy. Zwłaszcza w momencie gdy pojawia się dziecko, oddajemy mu całą siebie i nie mamy czasu na to by o siebie zadbać. Przeniesienie emocji na niemowlę sprawia pewnego rodzaju lukę w waszej relacji. Dlatego należy zrobić wszystko, aby pokazać dawną siebie. Załóż ulubioną sukienkę Twojego mężczyzny, uczesz włosy, zrób makijaż. Dzięki tym kilku małym, ale istotnym trikom Twój partner z pewnością przestanie Cię ignorować chociaż na chwilę.

Co robić, gdy facet ignoruje kobietę? - fot. freepik.com


Mówienie czułych słów

W waszym związku po pewnym czasie z pewnością zaczęło brakować dawnych, czułych słów, które kiedyś padały codziennie. Postaraj się do nich wrócić. Szepnij od czasu do czasu swojemu mężczyźnie ciepłe słówko. Dzięki temu wasza relacja z pewnością stanie się dużo mocniejsza, a Twój mężczyzna przestanie Cię ignorować.

Wzbudzenie zazdrości

Pokazanie jak bardzo atrakcyjna jesteś dla innego mężczyzny jest wystarczającym powodem do tego, aby Twój facet przestał Cię ignorować i zwrócił na Ciebie uwagę jak dawniej. Odrobina zazdrości dobrze zrobi waszej relacji. Kontakt z innym mężczyzną z pewnością nie spodoba się Twojemu facetowi i będzie próbował zrobić wszystko byś poczuła się przy jego boku tak jak z dawnych lat.

 

Komentarze