Co można robić w domu z koleżanką?

Co można robić w domu z koleżanką? Co można robić w domu z koleżanką?

Ostatnio coraz więcej aktywności z klubów i barów przenosi się do domu. Jeśli to możliwe, to  staramy się odwiedzać, zamiast wychodzić na zewnątrz. Szybko jednak okazuje się, że w dwie osoby trudno znaleźć tyle ciekawych zajęć, co w większym gronie. Co robić w domu z koleżanką, by się nie nudzić?

Wieczór filmowy sposobem na nudę

Jest mnóstwo filmów, na które na co dzień nie ma czasu. Być może też macie takie, które zawsze chciałyście obejrzeć? Nie chodzi o to, by spędzać całe dnie przed telewizorem czy laptopem. Podejdźcie do tego z fantazją i rozmachem. Niech filmom towarzyszą odpowiednio przemyślane przekąski i napoje. Oto kilka gotowych pomysłów na niezapomniane wieczorki filmowe:

  • wesołe i kolorowe filmy z Bollywood – jeden trwa ok. 3 h, więc trzeba mieć na nie dużo czasu
  • klasyka kina – samemu trudno się zabrać do „Przeminęło z wiatrem” czy filmów Bergmana. Razem dacie radę!
  • Wszystkie części „Władcy Pierścieni” - pozycja obowiązkowa dla tych, którzy mają cały dzień do zabicia. Wybierzcie wersje rozszerzone filmów!
  • Klasyka kina dla kobiet i o kobietach - „Od dziewiątej do piątej” czy „Druhny” to filmy, które na pewno wprawią was w dobry nastrój.
  • Wieczór filmów grozy – samemu może być zbyt strasznie, ale z koleżanką można obejrzeć „Laleczkę Chucky” czy „Egzorcystę”.

Dzięki odpowiednio dobranym filmom długo nie zapomnicie tego wspólnie spędzonego czasu.

​​​​​​​Domowy salon piękności

Wiele kosmetyczek umieściło ostatnio w swoich mediach społecznościowych przepisy na maseczki, które można stosować, gdy nie da się pójść do salonu. Możecie robić sobie nawzajem masaż lub odprężyć się z maseczką na twarzy. Być może któraś z was umie robić manicure lub przedłużać rzęsy? Warto wykorzystać te talenty, by zająć się sobą w domu i nie musieć płacić za kosmetyczkę.

​​​​​​​Wspólna twórczość

Wstydzisz się rysować? Zawsze chciałaś mieć zespół? Być może wreszcie nadszedł czas, by zrealizować takie marzenie. Razem będzie raźniej, a gdy będzie wam nudno, to szybko wpadniecie na pomysł piosenki czy układu tanecznego. Wykorzystajcie to, co macie w domu lub dokupcie trochę materiałów przez internet i puśćcie wodze fantazji!

​​​​​​​Spotkanie w większym gronie on-line

Nudzicie się w swoim gronie? Warto skrzyknąć wirtualne spotkanie z większą ilością koleżanek. Możecie brać udział w turniejach gier on-line lub zobaczyć się na Skype i zrobić coś razem. W ten sposób da się nawet oglądać filmy czy zrobić przyjęcie na odległość.

Komentarze