4 dziwne rzeczy, które kręcą facetów

4 dziwne rzeczy, które kręcą facetów 4 dziwne rzeczy, które kręcą facetów

Relacja damsko - męska czasami wymaga od drugiej połowy czegoś więcej, niż tylko i wyłącznie rozmów do późnej nocy. Mężczyzn coraz częściej kręcą kobiety, które zachowują się w stosunku do nich zupełnie inaczej, niż wszystkie wcześniejsze kobiety. Jakie inne, dziwne rzeczy najbardziej kręcą mężczyzn? Oto 4 z nich.

Przeciągnie się gdy śpimy

Dość mała, niepozorna rzecz, która zazwyczaj wykonywana jest przez nas wczesnym rankiem bardzo często pociąga mężczyzn. Dzięki temu zachowaniu mężczyzna może czuć się bezpiecznie w waszej relacji. Pokazujesz mu w ten sposób, że dobrze się przy nim czujesz i nie zamierzasz zamienić go na kogoś innego.

Kłótnia - czasem jest potrzebna! 

Czasami mężczyzna lubi wdać się w niepotrzebną kłótnie. Może to być dowód tego, że uwielbia gdy jego kobieta pokazuje swój charakter. Ciągłe zgadzanie się na wszytko nie sprawia, że podoba mu się wasza relacja. Dlatego też postanów od czasu do czasu pokazać swoją złość i prawdziwy pazur.

Chodzenie w jego koszulach

Facet lubi gdy jego kobieta ubiera jego koszule i pokaźnie spaceruje w nich po mieszkaniu. Dzięki temu zachowaniu pokazujesz mu jak bardzo lubisz gdy jest przy tobie bisko.

Włosy, które mogą zdziałać cuda! 

Staraj się nie zawsze zachowywać ład. Rozczochrane włosy niesamowicie pociągają mężczyzna i z reguły takie kobiety najczęściej wpadają im w oko.

Komentarze