Co pasuje do ceglanej ściany? - Ściana z cegły aranżacje

Co pasuje do ceglanej ściany? - Ściana z cegły aranżacje Co pasuje do ceglanej ściany? - Ściana z cegły aranżacje

Szukasz oryginalnie wyglądającego materiału do dekoracji ścian?  Idealnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie kilka pomysłów na to gdzie umieścić dekorację z cegły oraz  podpowiemy co pasuje do ceglanej ściany w  domu. Decydując się na dodatek w postaci cegły, musisz wiedzieć, iz wymaga ona więcej niż normalne dekoracje do domu pielęgnacji. Nalezy częściej je przecierać,tak aby kurz nie osiadał na dłuższy czas,  codzienna pielęgnacja może nam przeszkadzać, jednak jest to warte efektu, który możemy uzsykać dzięki takiej ozdobie. Poniżej mamy dla Was kilka niezwykłych propozycji na dekoracje ścian z dodatkiem cegły. 

1. Ściana w kuchni z dodatkiem czerwonej cegły wygląda magicznie! Dobrze dobrane i stonowane kolory, potrwafią dodać do wnętrza uroku oraz wprowadzić nowoczesny szyk i klasę.  

2. Ceglana ściana w łaziencę? Czemu nie! Czerwona cegła znakomicie wkomponuje się jako dekoracja do łazienki na ścianę. W poniższej aranżacji została umieszczona w części nad umywalką, sprawia iż mamy wrazenie nowoczesności oraz industrialnego powiewu. 

3.  Pokój gościnny z dodatkiem cegły na ścianie. 

4. Wąska ściana przedpokoju z dodatkiem cegły doda uroku każdemu wnętrzu. 

5. Czerwona cegła w salonie i pokoju dziennym wygląda naprawdę super! 

Komentarze